CFR25J10R
DigiKeys varenummer
1712-CFR25J10RCT-ND - Afskåret tape (CT)
1712-CFR25J10RTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
CFR25J10R
Beskrivelse
RES 10 OHM 5% 1/3W AXIAL
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 Ohms ±5% 0,333W, 1/3W Modstande til hulmontering Aksial Kulfilm
EDA/CAD-modeller
CFR25J10R Modeller
Temperaturkoefficient
±350ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,098" diam. x 0,268" L (2,50mm x 6,80mm)