CFR25J100K
DigiKeys varenummer
A105984CT-ND - Afskåret tape (CT)
A105984TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
CFR25J100K
Beskrivelse
RES 100K OHM 5% 1/3W AXIAL
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 kOhms ±5% 0,333W, 1/3W Modstande til hulmontering Aksial Kulfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CFR25J100K Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Temperaturkoefficient
0/-700ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,098" diam. x 0,268" L (2,50mm x 6,80mm)