CFR200J10K
DigiKeys varenummer
1712-CFR200J10KCT-ND - Afskåret tape (CT)
1712-CFR200J10KTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
CFR200J10K
Beskrivelse
RES 10K OHM 5% 2W AXIAL
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 kOhms ±5% 2W Modstande til hulmontering Aksial Kulfilm
EDA/CAD-modeller
CFR200J10K Modeller
Temperaturkoefficient
0/ -450ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,217" diam. x 0,630" L (5,50mm x 16,00mm)