CFR16J56K
DigiKeys varenummer
CFR16J56K-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
CFR16J56K
Beskrivelse
RES 56K OHM 5% 1/4W AXIAL
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
56 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Kulfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CFR16J56K Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,073" diam. x 0,138" L (1,85mm x 3,50mm)