CFR16J3K3
DigiKeys varenummer
1712-CFR16J3K3CT-ND - Afskåret tape (CT)
1712-CFR16J3K3TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
CFR16J3K3
Beskrivelse
RES 3.3K OHM 5% 1/4W AXIAL
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.3 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Kulfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CFR16J3K3 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Afskåret tape (CT)
Størrelse/dimension
0,073" diam. x 0,138" L (1,85mm x 3,50mm)