CFR16J390R
DigiKeys varenummer
CFR16J390R-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
CFR16J390R
Beskrivelse
RES 390 OHM 5% 1/4W AXIAL
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
390 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Kulfilm
Kategori
Sammensætning
Mfr
Temperaturkoefficient
0/ -450ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,073" diam. x 0,138" L (1,85mm x 3,50mm)