CFR16J220K
DigiKeys varenummer
1712-CFR16J220KCT-ND - Afskåret tape (CT)
1712-CFR16J220KTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
CFR16J220K
Beskrivelse
RES 220K OHM 5% 1/4W AXIAL
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
220 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Kulfilm
EDA/CAD-modeller
CFR16J220K Modeller
Temperaturkoefficient
0/-700ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,073" diam. x 0,138" L (1,85mm x 3,50mm)