CFR16J1K8
DigiKeys varenummer
1712-CFR16J1K8CT-ND - Afskåret tape (CT)
1712-CFR16J1K8TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
CFR16J1K8
Beskrivelse
RES 1.8K OHM 5% 1/4W AXIAL
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.8 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Kulfilm
EDA/CAD-modeller
CFR16J1K8 Modeller
Temperaturkoefficient
0/ -450ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,073" diam. x 0,138" L (1,85mm x 3,50mm)