36501E2N2JTDG
DigiKeys varenummer
A103705TR-ND - Tape & Reel (TR)
A103705CT-ND - Afskåret tape (CT)
A103705DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
36501E2N2JTDG
Beskrivelse
FIXED IND 2.2NH 960MA 70 MOHM
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.2 nH Uskærmet Trådviklet spolemodstand Induktor 960 mA 70mOhm maks. 0402 (1005 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
36501E2N2JTDG Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR)
70mOhm maks.
Mfr
Q @ frek.
19 @ 250MHz
Serie
Frekvens - Selvresonans
10,8GHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Type
Trådviklet spolemodstand
Induktansfrekvens - Test
250 MHz
Materiale - Kerne
Monteringstype
Overflademontering
Induktans
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Tolerance
±5%
Leverandørs enhedspakning
0402 (1005 metrisk)
Strømklassificering (AMPS)
Størrelse/dimension
0,050" L x 0,030" B (1,27mm x 0,76mm)
Afskærmning
Uskærmet
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,61mm)