35215K6FT
DigiKeys varenummer
A116050TR-ND - Tape & Reel (TR)
A116050CT-ND - Afskåret tape (CT)
A116050DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
35215K6FT
Beskrivelse
RES SMD 5.6K OHM 1% 2W 2512
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
5.6 kOhms ±1% 2W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tykfilm
EDA/CAD-modeller
35215K6FT Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,248" L x 0,126" B (6,30mm x 3,20mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)