35215K1FT
DigiKeys varenummer
A116049TR-ND - Tape & Reel (TR)
A116049CT-ND - Afskåret tape (CT)
A116049DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
35215K1FT
Beskrivelse
RES SMD 5.1K OHM 1% 2W 2512
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
5.1 kOhms ±1% 2W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tykfilm
EDA/CAD-modeller
35215K1FT Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,248" L x 0,126" B (6,30mm x 3,20mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)