352151RFT
DigiKeys varenummer
A116001TR-ND - Tape & Reel (TR)
A116001CT-ND - Afskåret tape (CT)
A116001DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
352151RFT
Beskrivelse
RES SMD 51 OHM 1% 2W 2512
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
51 Ohms ±1% 2W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tykfilm
EDA/CAD-modeller
352151RFT Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,248" L x 0,126" B (6,30mm x 3,20mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)