3521390RFT | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | 3521390RFT |
Beskrivelse | RES SMD 390 OHM 1% 2W 2512 |
Producentens standard leveringstid | 17 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 390 Ohms ±1% 2W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tykfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | 3521390RFT Modeller |
Kategori | Sammensætning |
Mfr | Funktioner Automotive AEC-Q200, Fugtresistent |
Serie | Temperaturkoefficient ±100ppm/°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Varestatus Aktiv | Pakke/hus 2512 (6332 metrisk) |
Modstand | Størrelse/dimension 0,248" L x 0,126" B (6,30mm x 3,20mm) |
Tolerance | Højde - Monteret (maks.) 0,026" (0,65mm) |