3521200KFT
DigiKeys varenummer
A116087TR-ND - Tape & Reel (TR)
A116087CT-ND - Afskåret tape (CT)
A116087DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
3521200KFT
Beskrivelse
RES SMD 200K OHM 1% 2W 2512
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
200 kOhms ±1% 2W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
3521200KFT Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2512 (6332 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,248" L x 0,126" B (6,30mm x 3,20mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)