352091KJT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
TE Connectivity Passive Product
På lager: 0
Datablad
Direkte
Panasonic Industry
På lager: 3.590
Datablad
Stackpole Electronics Inc
Opgradering
Panasonic Industry
Similar
Vishay Dale
På lager: 728
Similar
Vishay Dale
91 kOhms ±5% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
352091KJT
DigiKeys varenummer
352091KJT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
352091KJT
Beskrivelse
RES SMD 91K OHM 5% 1W 2512
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
352091KJT Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,252" L x 0,126" B (6,40mm x 3,20mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)