35206M2JT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
TE Connectivity Passive Product
På lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Dale
Stackpole Electronics Inc
6.2 MOhms ±5% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
35206M2JT
DigiKeys varenummer
35206M2JT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
35206M2JT
Beskrivelse
RES SMD 6.2M OHM 5% 1W 2512
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
35206M2JT Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,252" L x 0,126" B (6,40mm x 3,20mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)