3520620RJT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Bourns Inc.
På lager: 0
Datablad
Direkte
Panasonic Industry
På lager: 9.147
Datablad
Stackpole Electronics Inc
Opgradering
Panasonic Industry
Opgradering
Stackpole Electronics Inc
Similar
Vishay Dale
Similar
Vishay Dale
YAGEO
620 Ohms ±5% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
3520620RJT
DigiKeys varenummer
3520620RJT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
3520620RJT
Beskrivelse
RES SMD 620 OHM 5% 1W 2512
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
3520620RJT Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
2512 (6332 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,252" L x 0,126" B (6,40mm x 3,20mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)