3520360RJT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Panasonic Industry
På lager: 177
Datablad
Direkte
Stackpole Electronics Inc
På lager: 18.721
Datablad
Opgradering
Panasonic Industry
På lager: 12.326
Opgradering
Stackpole Electronics Inc
Similar
Vishay Dale
På lager: 131
Similar
Vishay Dale
YAGEO
360 Ohms ±5% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
3520360RJT
DigiKeys varenummer
3520360RJT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
3520360RJT
Beskrivelse
RES SMD 360 OHM 5% 1W 2512
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
3520360RJT Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
2512 (6332 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,252" L x 0,126" B (6,40mm x 3,20mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)