3520330RJT
DigiKeys varenummer
A102522TR-ND - Tape & Reel (TR)
A102522CT-ND - Afskåret tape (CT)
A102522DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
3520330RJT
Beskrivelse
RES SMD 330 OHM 5% 1W 2512
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
330 Ohms ±5% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
3520330RJT Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Pakke/hus
2512 (6332 metrisk)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,252" L x 0,126" B (6,40mm x 3,20mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)