3520220KJT
DigiKeys varenummer
A102512TR-ND - Tape & Reel (TR)
A102512CT-ND - Afskåret tape (CT)
A102512DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
3520220KJT
Beskrivelse
RES SMD 220K OHM 5% 1W 2512
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
220 kOhms ±5% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Tykfilm
EDA/CAD-modeller
3520220KJT Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,252" L x 0,126" B (6,40mm x 3,20mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)