35201M3JT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
TE Connectivity Passive Product
På lager: 0
Datablad
Opgradering
På lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Dale
Similar
Vishay Dale
Stackpole Electronics Inc
1.3 MOhms ±5% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
35201M3JT
DigiKeys varenummer
35201M3JT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
35201M3JT
Beskrivelse
RES SMD 1.3M OHM 5% 1W 2512
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
35201M3JT Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Pakke/hus
2512 (6332 metrisk)
Størrelse/dimension
0,252" L x 0,126" B (6,40mm x 3,20mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)