352010RJT
DigiKeys varenummer
A102498TR-ND - Tape & Reel (TR)
A102498CT-ND - Afskåret tape (CT)
A102498DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
352010RJT
Beskrivelse
RES SMD 10 OHM 5% 1W 2512
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 Ohms ±5% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
352010RJT Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2512 (6332 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,252" L x 0,126" B (6,40mm x 3,20mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)