3504G3A2K8FTDF
DigiKeys varenummer
1712-3504G3A2K8FTDFTR-ND - Tape & Reel (TR)
1712-3504G3A2K8FTDFCT-ND - Afskåret tape (CT)
1712-3504G3A2K8FTDFDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
3504G3A2K8FTDF
Beskrivelse
RES 2.8K OHM 1% 6W 2512
Detaljeret beskrivelse
2.8 kOhms ±1% 6W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Tyndfilm
EDA/CAD-modeller
3504G3A2K8FTDF Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,248" L x 0,122" B (6,30mm x 3,10mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,023" (0,58mm)