3504G3A255RFTDF
DigiKeys varenummer
1712-3504G3A255RFTDFTR-ND - Tape & Reel (TR)
1712-3504G3A255RFTDFCT-ND - Afskåret tape (CT)
1712-3504G3A255RFTDFDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
3504G3A255RFTDF
Beskrivelse
RES 255 OHM 1% 6W 2512
Detaljeret beskrivelse
255 Ohms ±1% 6W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Tyndfilm
EDA/CAD-modeller
3504G3A255RFTDF Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,248" L x 0,122" B (6,30mm x 3,10mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,023" (0,58mm)