3504G3A102RFTDF
DigiKeys varenummer
1712-3504G3A102RFTDFTR-ND - Tape & Reel (TR)
1712-3504G3A102RFTDFCT-ND - Afskåret tape (CT)
1712-3504G3A102RFTDFDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
3504G3A102RFTDF
Beskrivelse
RES 102 OHM 1% 6W 2512
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
102 Ohms ±1% 6W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Tyndfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
3504G3A102RFTDF Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2512 (6332 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,248" L x 0,122" B (6,30mm x 3,10mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,023" (0,58mm)