3503G2B698RFTD | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | 3503G2B698RFTD |
Beskrivelse | RES 698 OHM 1% 2W 1206 |
Producentens standard leveringstid | 18 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 698 Ohms ±1% 2W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Tyndfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | 3503G2B698RFTD Modeller |
Kategori | Sammensætning |
Mfr | Temperaturkoefficient ±50ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Pakke/hus 1206 (3216 metrisk) |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning |
Modstand | Størrelse/dimension 0,120" L x 0,061" B (3,05mm x 1,55mm) |
Tolerance | Højde - Monteret (maks.) 0,023" (0,58mm) |