3503G2B4K22FTD
DigiKeys varenummer
1712-3503G2B4K22FTDTR-ND - Tape & Reel (TR)
1712-3503G2B4K22FTDCT-ND - Afskåret tape (CT)
1712-3503G2B4K22FTDDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
3503G2B4K22FTD
Beskrivelse
RES 4.22K OHM 1% 2W 1206
Detaljeret beskrivelse
4.22 kOhms ±1% 2W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Tyndfilm
EDA/CAD-modeller
3503G2B4K22FTD Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,120" L x 0,061" B (3,05mm x 1,55mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,023" (0,58mm)