3503G2B3K74FTDF kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
TE Connectivity Passive Product
På lager: 4.893
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Stackpole Electronics Inc
På lager: 0
Datablad
Stackpole Electronics Inc
3.74 kOhms ±1% 2W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
3503G2B3K74FTDF
DigiKeys varenummer
1712-3503G2B3K74FTDFTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
3503G2B3K74FTDF
Beskrivelse
RES 3.74K OHM 1% 2W 1206
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
3503G2B3K74FTDF Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,120" L x 0,061" B (3,05mm x 1,55mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,023" (0,58mm)