3503G2B1K05FTD
DigiKeys varenummer
1712-3503G2B1K05FTDTR-ND - Tape & Reel (TR)
1712-3503G2B1K05FTDCT-ND - Afskåret tape (CT)
1712-3503G2B1K05FTDDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
3503G2B1K05FTD
Beskrivelse
RES 1.05K OHM 1% 2W 1206
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.05 kOhms ±1% 2W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Tyndfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
3503G2B1K05FTD Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,120" L x 0,061" B (3,05mm x 1,55mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,023" (0,58mm)