TXM-869-ES
DigiKeys varenummer
TXM-869-ES-ND
Producenter
Producentens varenummer
TXM-869-ES
Beskrivelse
RF XMITTER FM/FSK 869MHZ MODULE
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
RF-sendere FM, FSK 869MHz 4dBm 56kbps PCB, Overflademontering Antenne Modul
Kategori
Effekt - Output
4dBm
Producenter
TE Connectivity Linx
Strøm - Sende
8,5mA
Serie
Datainterface
PCB, Overflademontering
Emballage
Rør
Antennestik
PCB, Overflademontering
Varestatus
Forældet
Spænding - Forsyning
2,1V – 4V
DigiKey programmerbar
Ikke bekræftet
Driftstemperatur
0°C – 70°C
Frekvens
869MHz