TXM-433-LC_View2
TXM-433-LC
DigiKeys varenummer
TXM-433-LC-ND
Producenter
Producentens varenummer
TXM-433-LC
Beskrivelse
RF TX IC ASK/OOK 433MHZ 8SMD MOD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
RF-sendere ASK, OOK 433MHz -4dBm – 4dBm 5kbps Castellation Antenne 8-SMD-modul
Kategori
Effekt - Output
-4dBm – 4dBm
Producenter
TE Connectivity Linx
Strøm - Sende
5,2mA
Serie
Datainterface
Seriel
Emballage
Rør
Antennestik
Castellation
Varestatus
Forældet
Spænding - Forsyning
2,7V – 5,2V
DigiKey programmerbar
Ikke bekræftet
Driftstemperatur
-30°C – 70°C
Frekvens
433MHz