RXM-433-KH3_View2
RXM-433-KH3
DigiKeys varenummer
RXM-433-KH3-ND
Producenter
Producentens varenummer
RXM-433-KH3
Beskrivelse
RF RCVR ASK/OOK 433MHZ MODULE
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
KH3 RF-modtagere ASK, OOK 433MHz -112dBm Castellation Modul
Kategori
Datainterface
Parallel
Producenter
TE Connectivity Linx
Antennestik
Castellation
Serie
Funktioner
Integreret fjernstyringsdecoder
Emballage
Rør
Spænding - Forsyning
2,1V – 3,6V
Varestatus
Forældet
Driftstemperatur
-40°C – 70°C
Frekvens
433MHz
Monteringstype
Overflademontering
Følsomhed
-112dBm
Pakke/hus
31-SMD-modul
Modulation eller protokol
ASK, OOK
Leverandørs enhedspakning
Modul
Applikationer
Hjemme-/industriautomatisering, Belysning, Fjernstyring, RKE
Grundlæggende varenummer
Strøm - Modtage
5,2mA