HUM-900-RC
DigiKeys varenummer
HUM-900-RC-ND
Producenter
Producentens varenummer
HUM-900-RC
Beskrivelse
RF TXRX MOD ISM<1GHZ CAST SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Generel ISM < 1GHz Ophavsretlig beskyttet RF-transceivermoduler 900MHz Antenne ikke inkluderet, Castellation Overflademontering
Kategori
Følsomhed
-98dBm
Mfr
Seriel-interace
Parallel, UART
Serie
Antennetype
Antenne ikke inkluderet, Castellation
Emballage
Bakke
Spænding - Forsyning
2V – 3,6V
Varestatus
Forældet
Strøm - Modtage
25,5mA
DigiKey programmerbar
Ikke bekræftet
Strøm - Sende
22mA – 36mA
RF-familie/standard
Generel ISM < 1GHz
Monteringstype
Overflademontering
Protokol
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Modulation
FHSS, FSK
Pakke/hus
32-SMD-modul
Frekvens
900MHz