CONSMA018-15-G_View2
CONSMA018-15-G
CONSMA018-15-G
CONSMA018-15-G
DigiKeys varenummer
343-CONSMA018-15-G-ND
Producenter
Producentens varenummer
CONSMA018-15-G
Beskrivelse
SMA FML, 2-HOLE FLANGE, GOLD
Producentens standard leveringstid
6 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
SMA Stikforbindelse Jackstik, Hunfatning 50Ohm Panelmontering Loddemetal
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CONSMA018-15-G Modeller
Kategori
Antal porte
1
Mfr
Funktioner
Udvidet isolering
Emballage
Bakke
Hus, farve
Guld
Varestatus
Aktiv
Centerkontakts materiale
Berylliumkobber
Stikforbindelse udformning
Materiale på krop
Messing
Stikforbindelse type
Jackstik, Hunfatning
Finish på krop
Guld
Kontaktterminering
Loddemetal
Centerkontakts belægning
Afskærmningsterminering
Loddemetal
Dielektrisk materiale
Polytetrafluorethylen (PTFE)
Impedans
50Ohm
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Monteringstype
Panelmontering
Spændingsklassifikation
1500 V
Monteringsfunktion
Flange
Koblingscyklusser
500
Fastgørelsestype
Gevindskåret
Grundlæggende varenummer
Frekvens - Maks.
18 GHz