ANT-868-JJB-RA
DigiKeys varenummer
ANT-868-JJB-RA-ND
Producenter
Producentens varenummer
ANT-868-JJB-RA
Beskrivelse
RF ANT 868MHZ DOME SLD TH
Producentens standard leveringstid
6 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
868MHz ISM, LoRa, Sensornetværk, SigFox Pisk, Retvinklet RF-antenner 855MHz – 880MHz -1dBi Loddemetal Hulmontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ANT-868-JJB-RA Modeller
Kategori
Antennetype
Pisk, Retvinklet
Antal bånd
1
Serie
VSWR
2
Emballage
Bulk
Gain
-1dBi
Terminering
Loddemetal
RF-familie/standard
Generel ISM
Monteringstype
Hulmontering
Frekvensgruppe
UHF (300MHz – 1GHz)
Højde (maks.)
0,571" (14,50mm)
Frekvens (center/bånd)
868MHz
Applikationer
ISM, LoRa, Sensornetværk, SigFox
Frekvensområde
855MHz – 880MHz