ANT-868-ID-1000-SMA
DigiKeys varenummer
ANT-868-ID-1000-SMA-ND
Producenter
Producentens varenummer
ANT-868-ID-1000-SMA
Beskrivelse
RF ANT 868MHZ WHIP STR BRKT 1M
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
868MHz ISM, LoRa, Sensornetværk, SigFox Pisk, Lige RF-antenner 848MHz – 898MHz 0,6dBi SMA han Beslagmontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ANT-868-ID-1000-SMA Modeller
Kategori
VSWR
1,9
Gain
0,6dBi
Emballage
Bulk
Funktioner
Kabel - 1m
Terminering
SMA han
RF-familie/standard
Generel ISM
IP (Ingress Protection)
IP67
Frekvensgruppe
UHF (300MHz – 1GHz)
Monteringstype
Beslagmontering
Frekvens (center/bånd)
868MHz
Højde (maks.)
4,906" (124,60mm)
Frekvensområde
848MHz – 898MHz