ANT-418-CW-HWR-SMA
DigiKeys varenummer
ANT-418-CW-HWR-SMA-ND
Producenter
Producentens varenummer
ANT-418-CW-HWR-SMA
Beskrivelse
RF ANT 418MHZ WHIP TILT SMA MALE
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
418MHz Alarmer, ISM, Fjernstyring, Sikkerhedssystemer Pisk, Tilt RF-antenner 398MHz – 438MHz 0,7dBi SMA han Stikforbindelsemontering
Kategori
Antennetype
Pisk, Tilt
Antal bånd
1
Serie
VSWR
2
Emballage
Pose
Gain
0,7dBi
Terminering
SMA han
RF-familie/standard
Generel ISM
Monteringstype
Stikforbindelsemontering
Frekvensgruppe
UHF (300MHz – 1GHz)
Højde (maks.)
5,591" (142,00mm)
Frekvens (center/bånd)
418MHz
Applikationer
Alarmer, ISM, Fjernstyring, Sikkerhedssystemer
Frekvensområde
398MHz – 438MHz