ANT-2.4-PW-QW-UFL
DigiKeys varenummer
ANT-2.4-PW-QW-UFL-ND
Producenter
Producentens varenummer
ANT-2.4-PW-QW-UFL
Beskrivelse
RF ANT 2.4GHZ WHIP STR CAB PAN
Producentens standard leveringstid
6 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2,4GHz Bluetooth, Gevind, Wi-Fi, Zigbee™ Pisk, Lige RF-antenner 2,35GHz – 2,6GHz 1,6dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Panelmontering
Kategori
Antal bånd
1
VSWR
1,9
Serie
Gain
1,6dBi
Emballage
Bakke
Funktioner
Kabel - 216mm
Terminering
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
RF-familie/standard
802.15.4, Bluetooth, wi-fi
Monteringstype
Panelmontering
Frekvensgruppe
UHF (2GHz – 3GHz)
Højde (maks.)
4,134" (105,00mm)
Frekvens (center/bånd)
2,4GHz
Applikationer
Bluetooth, Gevind, Wi-Fi, Zigbee™
Frekvensområde
2,35GHz – 2,6GHz