ANT-2.4-JJB-RA
DigiKeys varenummer
ANT-2.4-JJB-RA-ND
Producenter
Producentens varenummer
ANT-2.4-JJB-RA
Beskrivelse
RF ANT 2.4GHZ DOME SLD TH 7MM
Producentens standard leveringstid
6 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2,4GHz Bluetooth, Gevind, Wi-Fi, Zigbee™ Pisk, Retvinklet RF-antenner 2,39GHz – 2,48GHz 3,3dBi Loddemetal Hulmontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ANT-2.4-JJB-RA Modeller
Kategori
Antennetype
Pisk, Retvinklet
Producenter
TE Connectivity Linx
Antal bånd
1
Serie
VSWR
2
Emballage
Bulk
Gain
3,3dBi
Terminering
Loddemetal
RF-familie/standard
802.15.4, Bluetooth, wi-fi
Monteringstype
Hulmontering
Frekvensgruppe
UHF (2GHz – 3GHz)
Højde (maks.)
0,571" (14,50mm)
Frekvens (center/bånd)
2,4GHz
Applikationer
Bluetooth, Gevind, Wi-Fi, Zigbee™
Frekvensområde
2,39GHz – 2,48GHz