DTM15-12PC
DTM15-12PC
DTM15-12PC
DTM15-12PC
DigiKeys varenummer
1734-1085-ND
Producenter
Producentens varenummer
DTM15-12PC
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 12POS 4.2MM
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Tilslutnings-header Panelmontering, Hulmontering 12 positioner 0,165" (4,20mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
DTM15-12PC Modeller
Kategori
Monteringstype
Mfr
Terminering
Loddemetal
Serie
Fastgørelsestype
Haspeholder
Emballage
Bulk
Kontaktlængde - Stift
0,120" (3,05mm)
Varestatus
Aktiv
Isoleringshøjde
1,299" (33,00mm)