DTM13-12PA
DTM13-12PA
DTM13-12PA
DigiKeys varenummer
1734-1083-ND
Producenter
Producentens varenummer
DTM13-12PA
Beskrivelse
CONN HEADER R/A 12POS
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Tilslutnings-header Panelmontering, Hulmontering, Retvinklet 12 positioner
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
DTM13-12PA Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Mfr
Fastgørelsestype
Haspeholder
Serie
Kontaktlængde - Stift
0,120" (3,05mm)
Emballage
Bulk
Isoleringshøjde
1,299" (33,00mm)