DT15-12PB
DT15-12PB
Taking Commercial Drone Reliability to New Heights
DT15-12PB
DigiKeys varenummer
1734-1028-ND
Producenter
Producentens varenummer
DT15-12PB
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 12POS 4.44MM
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Tilslutnings-header Panelmontering, Hulmontering 12 positioner 0,175" (4,44mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
DT15-12PB Modeller
Kategori
Fastgørelsestype
Haspeholder
Mfr
Kontaktlængde - Stift
0,122" (3,10mm)
Serie
Isoleringshøjde
1,185" (30,10mm)
Emballage
Bulk
Kontaktudformning
Cirkulær
Varestatus
Aktiv
Kontaktfinish - Kobling
Nikkel
Stikforbindelse type
Kontaktfinish - Stift
Tin
Kontakttype
Hanben
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Afstand - Kobling
Isoleringsmateriale
Polyamid (PA46), Nylon 4/6, Glasfyldt
Antal positioner
Funktioner
Monteringsflange
Antal rækker
2
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Antal positioner belastet
Alle
Isoleringsfarve
Sort
Type
Spændingsklassifikation
250VDC