TMS-SCE-3/16-2.0-9
DigiKeys varenummer
5831-TMS-SCE-3/16-2.0-9-ND
Producenter
Producentens varenummer
TMS-SCE-3/16-2.0-9
Beskrivelse
HEAT SHRINK MARKER SLEEVE, SINGL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Hvid Varmekrympbar Mærkater 0,19" B x 1,97" L (4,8mm x 50,0mm);Kabel UD 0,07" ~ 0,16" (1,8mm ~ 4,1mm)
Kategori
Mærkatstørrelse
0,19" B x 1,97" L (4,8mm x 50,0mm);Kabel UD 0,07" ~ 0,16" (1,8mm ~ 4,1mm)
Producenter
TE Connectivity AMP Connectors
Farve
Hvid
Serie
Materiale
Polyolefin (PO), Flammehæmmende, Bestrålet
Emballage
Bakke
Holdbarhed
144 måneder
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 135°C