T1910101121-009
DigiKeys varenummer
17-T1910101121-009-ND
Producenter
Producentens varenummer
T1910101121-009
Beskrivelse
H10BPR-TSH-PG21-EMC-C
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Hætte stikforbindelse Sideindgang PG21 H10B IP68 - Støvtæt, Vandtæt
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
T1910101121-009 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Gevindstørrelse
PG21
Producenter
TE Connectivity AMP Connectors
Størrelse/dimension
5,748" L x 2,283" B x 3,976" H (146,00mm x 58,00mm x 101,00mm)
Serie
Hus, farve
Hvid
Emballage
Boks
Funktioner
Korrosionsbestandig, EMC-bestandig
Varestatus
Aktiv
IP (Ingress Protection)
IP68 - Støvtæt, Vandtæt
Stikforbindelse type
Hætte
Husmateriale
Aluminiumlegering, Trykstøbt
Type
Sideindgang
Husfinish
Pulverlakeret
Størrelse
H10B
Driftstemperatur
-40°C – 125°C