T1910100125-000
DigiKeys varenummer
A133408-ND
Producenter
Producentens varenummer
T1910100125-000
Beskrivelse
H10BPR-TSH-M25
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Hætte stikforbindelse Sideindgang M25 H10B IP68 - Støvtæt, Vandtæt
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
T1910100125-000 Modeller
Kategori
Gevindstørrelse
M25
Producenter
TE Connectivity AMP Connectors
Størrelse/dimension
5,748" L x 2,283" B x 3,976" H (146,00mm x 58,00mm x 101,00mm)
Serie
Hus, farve
Sort
Emballage
Bulk
IP (Ingress Protection)
IP68 - Støvtæt, Vandtæt
Varestatus
Aktiv
Husmateriale
Aluminium, Trykstøbt
Stikforbindelse type
Hætte
Husfinish
Zink
Type
Sideindgang
Driftstemperatur
-40°C – 125°C