SLC4-F14-031
DigiKeys varenummer
17-SLC4-F14-031-ND
Producenter
Producentens varenummer
SLC4-F14-031
Beskrivelse
LIGHT CURTAIN
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Lysgardin 14mm Finger
Kategori
Beskyttende højde
310mm
Producenter
TE Connectivity AMP Connectors
Antal stråler
30
Emballage
Boks
Driftområde
0 – 6,0m
Varestatus
Aktiv
IP (Ingress Protection)
IP67 - Støvtæt, Vandtæt
Beskyttelse
Finger
Driftstemperatur
-20°C – 55°C
Registreringsfunktionalitet
14mm
Spænding - Forsyning
24VDC