HSA502K2J kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
TE Connectivity Passive Product
På lager: 54
Datablad
Parametrisk ækvivalent
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Stackpole Electronics Inc
På lager: 0
Stackpole Electronics Inc
Nyt produkt
Billede for HSA502K2J er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HSA502K2J
DigiKeys varenummer
1111-HSA502K2J-ND
Producenter
Producentens varenummer
HSA502K2J
Beskrivelse
WIREWOUND RESISTORS-CHASSIS MOUN
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.2 kOhms ±5% 50W Trådviklet spolemodstand Modstande til chassismontering
EDA/CAD-modeller
HSA502K2J Modeller
Temperaturkoefficient
±30ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 200°C
Emballage
Boks
Størrelse/dimension
2,008" L x 1,181" B (51,00mm x 30,00mm)
Modstand
2.2 kOhms
Højde - Monteret (maks.)
0,669" (17,00mm)
Tolerance
±5%
Effekt (Watt)
50W