FSK-1.95A-20 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
TE Connectivity
På lager: 0
Billede for FSK-1.95A-20 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FSK-1.95A-20
DigiKeys varenummer
FSK-1.95A-20-ND
Producenter
Producentens varenummer
FSK-1.95A-20
Beskrivelse
CABLE FLXSTRP 20POS 1.27MM 0.95"
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
20 Position Flexstrip Kabel 0,050" (1,27mm) 0,950" (24,13mm)
Kategori
Afstand
0,050" (1,27mm)
Producenter
TE Connectivity AMP Connectors
Længde
0,950" (24,13mm)
Emballage
Bulk
Længde - Udækkede ender
0,125" (3,18mm)