A9BBG-1006F
DigiKeys varenummer
A9BBG-1006F-ND
Producenter
Producentens varenummer
A9BBG-1006F
Beskrivelse
FLEX CABLE - AFF10G/AF10/AFF10G
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 Placer en flad flexkabelenhed Koblingsstik til koblingsstik 6,00" (152,40mm)
Kategori
Længde
6,00" (152,40mm)
Producenter
TE Connectivity AMP Connectors
Antal positioner
10
Emballage
Bulk
Afstand
0,100" (2,54mm)