A3CCB-1006G
DigiKeys varenummer
A3CCB-1006G-ND
Producenter
Producentens varenummer
A3CCB-1006G
Beskrivelse
IDC CABLE- AKC10B/AE10G/AKC10B
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 Firkantede kabelenheder Fatning til fatning 0,500' (152,40mm, 6,00")
Kategori
Længde
0,500' (152,40mm, 6,00")
Producenter
TE Connectivity AMP Connectors
Funktioner
Polariseringsnøgle
Emballage
Bulk
Farve
Grå, Bånd
Varestatus
Aktiv
Afskærmning
Uskærmet
Stikforbindelse type
Fatning til fatning
Kabelterminering
IDC
Antal positioner
10
Kontaktfinish
Guld
Antal rækker
2
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Afstand - Stikforbindelse
0,100" (2,54mm)
Grundlæggende varenummer
Afstand - Kabel
0,050" (1,27mm)